Гарантія та повернення

Cонцезахисні окуляри та оправи

 

Умови гарантії на оправи і сонцезахисні окуляри надається протягом 6 місяців з моменту покупки за умови правильної експлуатації виробу.

Гарантія на окуляри не надається в разі пошкоджень, які виникли в результаті:

  • Недбалого використання.
  • Недотримання правил користування.
  • Самостійна заміна деталей, заміни частини оправи або лінз.
  • Фізичного зносу після закінчення терміну гарантії.

 

М'які лінзи, лінзи для окулярів та аксесуари і засоби по догляду

На м'які контактні лінзи, аксесуари до них і засоби по догляду (розчини і зволожуючі краплі) гарантія не надається.

При виявленні виробничого браку виріб буде відправлено на експертизу. У разі підтвердження браку, буде пропоновано обмін товару, або повернення грошових коштів. МКЛ (лінзи) повинні бути повернуті в контейнері з розчином і з блістером, в якому вона перебувала на момент покупки. У цьому випадку повернення здійснюється протягом 14 днів з дня покупки товару.

Претензії, що стосуються можливого браку і повернення лінзи, приймаються від покупців, у яких є рецепт на покупку цих контактних лінз. Крім цього покупець не є «новачком» і раніше вже користувався цим типом кл. Це правило поширюється і на кольорові лінзи.

Товар НЕ підлягає поверненню

Лінзи для контактної корекції зору і засоби по догляду за лінзами є медичними засобами, тому, після відкривання ємності для їх зберігання вони не підлягають обміну та поверненню (згідно з постановою Кабінету міністрів України від 19.03.1994 про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів " і Наказу МОЗ України №360 від 19 липня 2005 року (пункт 16).

Поверненя лінз для окулярів не проводиться, якщо лінзи були виточені під замовлену оправу. Заміна та повернення оправи не проводиться якщо в неї були встановлені лінзи і вона має сколи, подряпини та інші пошкодження. Заміна та повернення товару не передбачається, якщо Ви помилково замовили товар не з тими оптичними характеристиками, або з експериментальною метою.

Відповідальність за правильний підбір характеристик і параметрів контактних лінз і окулярів повністю покладається на вашого лікаря-офтальмолога.

Всі претензії стосовно цілісності та комплектації замовлення не приймаються, якщо огляд не виконано безпосередньо при отриманні товару.