Устаткування

 

Оптика Тревісо - сучасна офтальмологічна клініка, оснащена високотехнологічним сертифікованим обладнанням останнього покоління. Комплекс апаратів провідних виробників медичної техніки дозволяє з найменшими похибками виявити складні патології сітківки, рогівки, зорового нерва; визначити гостроту зору, поле зору, виміряти окове дно. Оковий тиск можливо виміряти контактним (по Маклакова) і іноваційним безконтактним методом. Діагностика зору пацієнта проводиться кваліфікованим персоналом і не завдасть ніякого дискомфорту.

Найточніші дослідження проводяться за допомогою наступних апаратів:

Авторефрактометр Potec - прилад визначає об'єктивну рефракцію ока, радіус кривизни рогівки, міжцентрову відстані і кут астигматичного компонента.

Офтальмоскоп Heine без оперативного втручання надає детальну інформацію про стан внутрішнього середовища сітківки ока, рогівки, кришталика і склоподібного тіла.

Щілинна лампа Zeiss- сучасний мікроскоп, через який можливо зробити біомікроскопічний аналіз переднього і заднього відрізка очей на предмет наявності патології повік, склери, кон'юнктиви, кришталика, райдужки.

 

Пневмотонометрія Huvitz - апарат для безконтактного вимірювання окового тиску. Дослідження проходить швидко і без докладання зусиль з боку пацієнта. Альтернатива традиційним методом вимірювання по Маклакова.

Ехоскан Compact tach - інструмент ультразвукового дослідження для складання найбільш інформативною картини про стан всієї зорової системи і порушень її функціонування. А-сканування визначає розмір кришталика, В -сканування виключає або підтверджує відшарування сітківки і наявність пухлин.

Кератотопограф Oculus використовують для сканування рогівки. Визначається заломлююча сила в кожній її точці. Виведений на екран знімок дозволяє на ранніх стадіях розпізнати кератоконус.

 

Автоматичний периметр Optopol розроблений для встановлення меж видимої області центрального і периферійного зору в статичному положенні людини з метою виявити відхилення від норми при глаукомі та інших порушеннях.

Пуппілометр - прилад для точного вимірювання відстані між зіницями пацієнта при виписці рецепту для дали чи для поблизу.

Діоптриметри електронний Potec необхідний для контролю оптичної сили лінзи в окулярах.