Записатися до лікаря-офтальмолога
error
Введіть номер телефону
Контактні лінзи для дітей в Херсоні, Миколаєві: користь та показання
Контактні лінзи для дітей в Херсоні, Миколаєві: користь та показання

Лінзи - чудовий метод корекції поганого зору для маленьких дітей.

Чому це саме так?

  1. Вони забезпечують більшу свободу пересувань і дій, позбавляють від обов'язку носити окуляри, які доставляють незручності під час спортивних ігор або стають приводом для жартів і образливих прізвиськ з боку інших дітей. Більш того, контактні лінзи для дітей не обмежують поле зору малюка. Користь від застосування даних виробів не можна недооцінювати, особливо коли справа доходить до рухливих ігор, навчання і спілкування з колективом.

  2. Вибираючи в якості методу корекції лінзи, малюки можуть бути вільні у виборі хобі і захоплень. Наприклад, без них малюки не змогли б віддати перевагу гімнастиці або футболу при таких діагнозах, як сильна міопія або гіперметропія.

  3. Лікарі офтальмологи призначають маленьким пацієнтам відповідні контактні лінзи для дітей в Херсоні. При цьому вони впевнені не тільки в чудовому результаті корекції, але і в цілковитій безпеці продукції - мінімізуються ризики отримання травм від скла або пластику.

  4. Ще один важливий фактор, який спонукає багатьох лікарів призначати дітям саме цей вид продукції, - ефективне стримування міопії.

Серед показань можна виділити:

  • короткозорість

  • далекозорість

  • астигматизм

  • амбліопія

  • катаракта

  • непереносимість окулярів

У медичній практиці контактні лінзи можуть бути призначені починаючи з дворічного віку, адже саме до цього періоду очі дитини набуває розмірів очей дорослої людини.

Процес купівлі лінз для юних пацієнтів нічим не відрізняється від вибору лінз для дорослих. Самостійно одягати, знімати і доглядати за лінзами малюки звикають до шестирічного віку. Але батьки зобов'язані стежити за правильним використанням даних виробів.

Вибрати відповідні контактні лінзи і окуляри для дітей, а також спеціальні засоби по догляду за ними можна в нашому інтернет-магазині.

Перед покупкою контактних лінз або замовленні окулярів рекомендуємо обов'язково проконсультуватися з дитячим офтальмологом!