Записатися до лікаря-офтальмолога
error
Введіть номер телефону
Окуляри для комп'ютера - стильне доповнення іміджу
Окуляри для комп

Вважається, що окуляри з'явилися близько семи століть тому. Однак зараз мало хто цікавиться їхньою історією, так як головне, що окуляри доступні кожному. Сучасні технології дозволяють використовувати високоякісні матеріали для виготовлення аксесуара. Виробники приділяють увагу не тільки красі, але й здоров'ю споживачів.

Сьогодні дорослі і діти все частіше стикаються з такою проблемою, як наявність неприємних відчуттів, сухості очей і навіть погіршення різкості зору. Часто це відбувається після тривалих робіт за комп'ютером, після читання, "зависання" в телефоні.

Багато хто працює і проводять вільний час, використовуючи всі можливості комп'ютерних технологій. Фахівці рекомендують обзавестися комп'ютерними окулярами ще до того, як будуть очевидні перші ознаки комп'ютерного зорового синдрому.


 

Дані окуляри спрямовані на те, щоб вберегти очі від впливу екрану монітора, ноутбука або планшета. Вони не тільки захищають, але і гарантують корекцію зору і профілактику небажаних хвороб.

  • Лінзи окулярів покриті спеціальним напиленням, яке мінімізує електромагнітне випромінювання і оберігає очі від частого мерехтіння екрану.

  • Скельця окулярів рівномірно розподіляють світло і створюють максимально безпечні умови. Вони знижують навантаження, попереджають розвиток захворювань, сприяють усуненню відблисків і підвищують працездатність.

Окуляри для роботи з комп'ютером - ідеальний варіант, щоб зберегти зір і при цьому виглядати стильно та красиво.

Перед покупкою необхідно порадитися з офтальмологом і врахувати всі рекомендації. Медичні окуляри для зору виробляються згідно актуальним модним тенденціям, тому не варто соромитися їх. Вони внесуть щось нове у Ваш образ і додадуть родзинку Вашому зовнішньому вигляду. З комп'ютерними окулярами кожен сучасний користувач може відчувати себе в безпеці і працювати, не турбуючись про погіршення стану здоров'я.