Записатися до лікаря-офтальмолога
error
Введіть номер телефону
Лінзи для роботи за комп'ютером
Лінзи для роботи за комп

Лінзи Zeiss в Херсоні та Миколаєві - лінзи для роботи за комп'ютером

Цифрові пристрої - смартфони, планшети та інші електронні девайси стали невід'ємною частиною навколишнього світу. Саме для захисту від них ми рекомендуємо лінзи Zeiss в Херсоні та Миколаєві. Ще в 2013 році статистика показала, що кількість використаних даних перевищила кількість населення земної кулі! Такі пристрої істотно спрощують життя людей, але через це нам доводиться розплачуватися за зручності власним здоров'ям. В даному випадку мова йде про зір.

Важливим є той факт, що наші діти повністю слідують нашим звичкам. Вченими доведено, що чим молодший користувач, тим більше часу він проводить за використанням цифрового пристрою.

 

ЯК ПОВОДЯТЬСЯ ОЧІ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ПРИСТРОЇВ?

Багато століть тому очі людини служили для роботи на далекі відстані. Від якості зору повністю залежав кінцевий результат полювання, можливість захиститися від ворогів і тварин. За дуже короткий період існування людства, як наслідок впливу технічного прогресу, повністю перебудовувався механізм зорової поведінки і зір людини зосередився на ближніх відстанях.

Коли ми дивимося на цифрові пристрої, наші очі стикаються з дрібним шрифтом і великим об'ємом інформації. Нашим очам постійно доводиться працювати, коли ми переводимо погляд з близьких на далекі відстані і навпаки. Цей процес створює навантаження для циліарних м'язів очі.

 

ЯКІ НАСЛІДКИ МАСОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ЛЮДИНИ?

Наслідком зосередження зору людини на близькі відстані стало стрімке зростання кількості короткозорих людей і раннє прихід «вікової далекозорості».

Крім цього, в результаті використання цифрових пристроїв ми отримуємо затуманений зір, втома і сухість очей. Ще одним негативним наслідком даних навантажень стають головні болі і перенапруження м'язів шиї, яке болісно впливає на шийний відділ хребта.

 

Лінзи Zeiss Digital Lens BlueProtect - ефективний захист зору в цифрову еру

Оптичні лінзи ZEISS Digital Lens BlueProtect - рецептурні цифрові полімерні лінзи зі спеціальним покриттям захисту від шкідливого синього світла - BlueProtect. Дані лінзи створені спеціально для людей, які часто використовують цифрові і мобільні девайси. Вони допомагають у фокусуванні зору і знятті зорової напруги. ZEISS Digital Lens BlueProtect розроблені спеціально для людей, які раніше постійно користувався окулярами і для тих, хто вперше відчув у них необхідність віком від 20 років.

 

ЯК ДІЮТЬ лінзи ZEISS DIGITAL LENS BLUEPROTECT?

ZEISS Digital Lens BlueProtect - лінзи, які допомагають впоратися з втомою очей. При створенні даних лінз була передбачена невелика плюсова добавка в нижній зоні окулярів, яка призначена для зору поблизу. Ця добавка плавно переходить від діоптрії вдалину без видимої для ока людини кордону. Такі окуляри не будуть нічим відрізнятися від звичних нам окулярів.

А людям старше 40 років ZEISS Digital Lens BlueProtect дадуть можливість легкого переходу до використання прогресивних лінз.

 

ЯКІ Переваги ЛІНЗ ДЛЯ РОБОТИ з цифровими пристроями?

- допомога очам у фокусуванні погляду;

- легке і комфортне звикання, навіть для новачків;

- зниження рівня навантаження очей і, як результат, втоми в кінці дня;

- тонкі, легкі, естетичні;

- призначені для повсякденного використання протягом дня;

- можливо використовувати при управлінні авто;

- виготовляються за індивідуальним замовленням

 

Де купити лінзи ZEISS Digital Lens BlueProtect в Херсоні та Миколаєві?

Щоб купити лінзи ZEISS Digital Lens BlueProtect для роботи з цифровими пристроями, необхідно звернутися в наші оптики та медичні центри в Херсоні або Миколаєві. Наші фахівці перевірять Ваш зір, допоможуть визначитися з необхідною саме Вам добавкою для ближніх відстаней, яка і буде сприяти зняттю втоми очей. Також Вам допоможуть визначитися з відповідною оправою, знімуть всі необхідні параметри і оформлять Ваше замовлення. Лінзи для Ваших майбутніх окулярів будуть виготовлятися індивідуально на Ваше замовлення відповідно до Ваших даних.

Ще раз звертаємо Вашу увагу, що оптичні лінзи - дуже складний товар, замовлення якого супроводжують багато нюансів. Перед покупкою даних лінз ми рекомендуємо обов'язково проконсультуватися з фахівцем!

 

Чекаємо Вас в салонах наших оптик!