Записатися до лікаря-офтальмолога
error
Введіть номер телефону
Прогресивні окуляри або окуляри на всі випадки життя
Прогресивні окуляри або окуляри на всі випадки життя

«У сорок років життя тільки починається», - говорила Катя Тихомирова в фільмі «Москва сльозам не вірить». Але, незалежно від внутрішніх відчуттів свого віку, саме після 40 років людині доводиться вперше зіткнутися з проблемами зору на близьких відстанях. У медицині таке явище називають пресбіопія або вікова далекозорість. Основна проблема - це утруднення при розборі дрібних текстів поблизу. Тоді виникає бажання відсунути текст, щоб простіше було читати.

Пресбіопія - це не хвороба, а фізіологічне явище, пов'язане з віковими процесами, що відбуваються всередині ока. Пресбіопія починається після 40 років і досягає свого піку до 60-65 років. До цього періоду діапазон відстані нечіткого зору збільшується.

 

 Дуже часто люди намагаються відстрочити візит в оптику. Вони бояться, що один раз одягнувши окуляри вже не зможуть обходитися без них. Помилка про те, що в окулярах очі «лінуються», а без окулярів «тренуються» є небезпечною через те, що перенапруження очей при роботі поблизу без необхідної корекції зору може спровокувати погане самопочуття, втомлюваність, головні болі і навіть підйом артеріального тиску. Все це може спричинити за собою цілий ланцюжок очних захворювань.

 

 Тому корекція зору за допомогою окулярів у віці "за 40 років" - це правильне рішення для підтримки свого гарного самопочуття і здоров'я.

 

Прогресивні окуляри - найзручніший на сьогоднішній день не хірургічний спосіб корекції пресбіопії. Це одні окуляри на всі випадки життя! Так, сьогодні це реальність. В оптиці «TREVISO» можна замовити окуляри з прогресивними лінзами.

Що це? Це окуляри для просунутих! Одні прогресивні окуляри замість двох або трьох простих! В одних і тих же окулярах Ви можете переглядати документи, працювати за комп'ютером, вишивати, спілкуватися з людьми, ходити в театр, водити автомобіль і т.д.

Як це працює? У цих окулярах використовуються спеціальні лінзи, оптична сила яких поступово змінюється зверху вниз. У верхній частині лінзи розташована зона для зору вдалину, а в нижній розташована зона для чіткого зору на близькій відстані. Між ними - зона для середніх дистанцій. Переводячи погляд з далеких об'єктів на ближні власник окулярів з даними лінзами на всі відстані дивиться через певну точку, що дозволяє йому чітко бачити. Прогресивні лінзи зовні не відрізняються від звичайних лінз і можуть бути виготовлені як прозорими, так і фотохромними або тонованими. Ця функція дозволяє додатково використовувати такі окуляри як сонцезахисні.

Де можна придбати таке диво? У будь-якому салоні оптики «TREVISO». Ми маємо багаторічний досвід підбору прогресивних окулярів. Наші фахівці дадуть вам кваліфіковану консультацію і підберуть необхідну корекцію для ваших очей.

 

 ПЕРЕВАГИ ПРОГРЕСИВНИХ ЛІНЗ

- Здатні замінити відразу 3 пари окулярів: для роботи на близьких, далеких та середніх відстанях. Як у віці до 40 років, чітко видно всі точки простору

- Немає видимого кордону між зонами лінзи;

- Створюються комфортні умови для очей. Плавний перехід від зони «вдалину» до зони «поблизу»;

- Естетичний вигляд окулярів

 

Купуйте прогресивні окуляри в оптиках та медичних центрах ТРЕВІСО!