Апаратне лікування в Херсоні і Миколаєві

Вчені давно з'ясували, що 80% інформації людина сприймає очима. Саме тому дуже важливо з дитинства берегти зір: регулярно проходити огляд у офтальмолога, правильно харчуватися, проводити більше часу на свіжому повітрі, приймати вітаміни (тільки за рецептом фахівця). Але навіть при дотриманні вищевказаних рекомендацій через підвищене навантаження зір може погіршуватися. Більш того, не виключені різні вроджені патології, які іноді неможливо повністю вилікувати, а можна тільки призупинити прогресування.

Проходити діагностику зору дітям потрібно 2 рази на рік (дорослим - раз на рік). Але якщо раптом батьки зауважують, що дитина:

  • стала мружитися;
  • підсаджується близько до комп'ютера або телевізора;
  • низько нахиляється, коли щось пише;
  • скаржиться на втому і почервоніння очей,

потрібно відразу ж звертатися до фахівця.

Помітити проблеми із зором дорослій людині набагато простіше. Але бувають такі моменти, коли реальні причини для звернення до фахівця людина сприймає просто як втому або перенапруження. Як не пропустити тривожний сигнал читайте в статті 3 причини для візиту до офтальмолога

Для лікування і профілактики захворювань очей офтальмолог може призначити комплекс процедур на спеціальних апаратах. Пройти апаратне лікування неможливе без висновка лікаря, який розписує кількість сеансів і вказує, які методики потрібно використовувати в тому чи іншому випадку.

Апаратне лікування - це спеціальний комплекс безконтактних процедур для лікування дитячих і дорослих офтальмологічних захворювань та вроджених вад зору.

Як проводиться апаратне лікування?

  • Курс процедур призначається індивідуально в залежності від захворювання, патології і ступеня її прогресування. В середньому один курс складається з 10 занять по 1 / 1,5 години. Всі заняття проводяться в ігровій формі і залишають позитивні емоції, що особливо актуально для дітей.
  • Кожне заняття включає в себе роботу на декількох апаратах, а також спеціальну гімнастику, яку клієнт зможе повторювати в домашніх умовах.
  • Після 5-го і 10-го заняття пацієнт проходить діагностику зору, щоб офтальмолог міг простежити динаміку зміни зору. Залежно від результату перших п'яти занять, курс може коригуватися або залишатися без змін. Також лікар може призначити повторне проходження апаратного лікування через 3-6 місяців.

 

Ефективність апаратного лікування залежить від:

  • Вчасно проведеної діагностики зору (чим раніше фахівець виявить проблеми у пацієнта, тим швидше пацієнт зможе приступити до лікування)
  • Правильно підібраної методики лікування (в оптиках і медичних центрах Тревісо Вам зможуть не тільки підібрати найбільш підходящий для Вас курс лікування, але і вчасно скорегують його виходячи з динаміки лікування)
  • Чіткого виконання всіх призначень і рекомендацій лікаря (не пропускати призначені процедури, виконувати гімнастику для очей вдома, давати розвантаження очам і т.п.)

Про додаткові методи профілактики і лікування зору можна прочитати тут

 

 

При яких захворюваннях призначають апаратне лікування?

Пройти курс апаратного лікування в Херсоні і Миколаєві зазвичай призначають при таких захворюваннях, як:

Це хороший спосіб без оперативного втручання скорегувати зір і домогтися позитивного результату.

 

Які апарати використовують при апаратному лікуванні в оптиках Тревісо?

Одні з найбільш затребуваних:

 

Амбліокор

Пацієнту надягають на голову спеціальний прилад, а на шиї встановлюють датчик. На екрані з являється фільм або мультик (за бажанням). Датчик зчитує результати, які надходять у головний мозок, і коли пацієнт перестає фокусуватися на зображенні, монітор гасне. Як тільки екран знову спалахує, пацієнтові доводиться знову фокусувати свій погляд на зображенні. Процес проходить в ігровій формі, що особливо актуально для дітей.

Амбліокор використовують для лікування таких хвороб: астигматизм, амбліопія, глаукома, спазм акомодації, атрофія зорового нерва і ін.

Амбліопанорама

Навпроти пацієнта на столі встановлюється круглий прилад із зображенням різних фігур. Здорове око пацієнта прикрите непрозорою лінзою, а хворим оком пацієнт спочатку фіксує центральну фігуру, а потім фокусується на наступних фігурах. Після світлового сигналу пацієнтові потрібно натиснути на кнопку щоб стався засвіт.

Прилад амбліопанорама призначений для лікування амбліопії і допомагає поліпшити зір дитини чи підлітка. Дає ефективний результат при лікуванні косоокісті, рефракційної амбліопії і амбліопії з різними видами фіксації

Макулостимулятор

Суть роботи приладу в на русі різноманітних за величиною хвиль в різному світловому спектрі. Дана процедура позитивно впливає на функцію сітківки і покращує мікроциркуляцію усередині неї.

Макулостимулятор призначений для лікування гіперметропії, міопії, астенопії та амбліопії у дітей від трьох років.

Струмочок

Перед пацієнтом на столі ставлять апарат у вигляді стійки з горизонтальною прямою, на якій розташовані лампочки. Суть лікування в "спостереженні" за лампочками - як тільки одна з них загоряється, потрібно фокусувати погляд на ній.

Прилад Струмочок призначений для лікування і тренування органів зору при таких захворюваннях як пресбіопія, астигматизм, гіперметропія

В оптиках і медичних центрах Тревісо також є і інші прилади та спеціальні комп'ютерні програми для апаратного лікування. Весь список апаратів і їх функції можна дізнатися у Вашого лікаря-офтальмолога після проходження діагностики зору.

      

       

 

Записатися на прийом до лікаря офтальмолога або на апаратне лікування за направленням лікаря можна за номером 050 504 60 10

 

Пройти апаратне лікування в Херсоні і Миколаєві можна за такими адресами:

Херсон

вул. Белінського, 8-  050-774-52-70

вул. Лавреньова, 12-  050-315-11-77

вул. Шенгелія, 4-  099-463-11-06

просп. 200 років Херсона, 41а-  095-174-87-63

вул. Котляревського, 78-  095-521-11-64

Херсонська область

Гола Пристань - вул. Санаторна, 4-  099-230-64-63

Скадовськ - вул. Незалежності (Чапаєва), 121-  099-107-85-65

Олешки - вул. Гвардійська, 17-  099-230-64-65

Миколаєв

вул. Театральна (Васляєва), 51-  066-286-80-60

вул. 3-я Слобідська, 49/1-  066-855-58-78

вул. Озерна, 13в/3-  050-067-40-98